کاربر مهمان ||  ورود

مشاهده مطالب ماهنامه

ماهنامه شماره 216

بيماران قلبي نيازي به درمان در کشورهاي خارجي ندارند

بيماران قلبي نيازي به درمان در کشورهاي خارجي ندارند دریافت فایل - 195KB

دبير اجرايي هفتمين کنگره مشترک قلب و عروق ايران تأکيد کرد: خوشبختانه با پيشرفت هاي چشمگير حوزه قلب امروز تقريباً همه بيماري هاي پيچيده و نادر قلب در اطفال و بزرگسلان در ايران قابل درمان است و نيازي به اعزام بيماران و خروج ارز از کشور نيست. 

Ghalb3_216.jpg

هفتمين کنگره مشترک قلب و عروق با همکاري انجمن ها تخصصي حوزه قلب و عروق هشتم تا دهم اسفند 97 در بيمارستان شهيد رجايي برگزار شد.
دبير علمي هفتمين کنگره مشترک قلب و عروق ايران با اشاره به پيشرفت هاي پزشکي ايران در حوزه قلب و عروق اظهار کرد: امسال نشستي با حضور متخصصين ايران و ساير کشورها خواهيم داشت که در آن با طرح نقاط قوت و ضعف هر کشور در خصوص وضعيت قلب و عروق و سرويس دهي متخصصين قلب و عروق شرايط موجود در کشور را مقايسه کرده و درنهايت راه حل هايي براي پيشرفت و بهبود سرويسدهي در کشور اتخاذ ميشود.
سعيد حسيني با اشاره به اعتماد مردم ايران به صنف پزشکي گفت: خوشبختانه قشر پزشکي در ايران بسيار مورد اعتماد مردم هستند و اميدواريم با تلاش هر چه بيشتر پزشکان ايران، اعتماد به بهترين نحو پاسخ داده شود.

Ghalb1_216.jpg

او افزود: طي سال هاي اخير طرحي با عنوان 247 با هماهنگي وزارت بهداشت در بخش هاي جراحي قلب سراسر کشور راه اندازي شده که براساس اين طرح مردم در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته ميتوانند براي درمان به مراکز مراجعه کرده و اقدامات درماني براي افرادي که دچار سکته قلبي شدهاند در کمترين زمان ممکن انجام ميشود.
او با اشاره به حمايت بيمار از لحظه ورود تا درمان و مرخصي در طرح 247، تصريح کرد: امروز در اکثر مناطق کشور بخش هاي جراحي قلب و قلب داريم. طرح 247 چند سالي است که با هماهنگي وزارت بهداشت شروع شده و افرادي که دچار سکته قلبي ميشوند در کمترين زمان به اورژانس منتقل شده و در صورت لزوم آنژيوگرافي براي آنها انجام ميشود.
حسيني گفت: هفتمين کنگره مشترک قلب و عروق ايران حاصل همکاري دوازده انجمن مرتبط با قلب است و همه اين رشته ها مثل اکوکارديوگرافي، جراحي قلب، اينترونشنال کارديولوژي، الکتروفيزيولوژي، بيهوشي قلب، متخصصين اکو و نارسايي قلب در قالب يک گروه مشترک اين برنامه را برگزار کردند تا تجربيات و پيشرفت هاي خود را به اشتراک بگذارند.
او در پايان با بيان اينکه اکثر روشهاي درماني در همه رشته هاي قلب در ايران انجام ميشود با اشاره به اينکه اميد به زندگي در 15 سال اخير رشد چشمگيري داشته است، خاطرنشان کرد: هنوز هم شايعترين علت مرگ در دنيا مشکلات قلبي و عروقي، بيماريهاي عروق کرونر و مشکلات فشارخون است.
دکتر اسماعيل اصدق پور، دبير اجرايي هفتمين کنگره مشترک قلب و عروق با اشاره به اينکه اين کنگره بزرگترين کنگره مشترک قلب کشور است که با همکاري 12 انجمن مرتبط هر ساله برگزار ميشود، افزود: امسال انجمن جراحان قلب مسئول برگزاري کنگره شده است.
او از حضور 1500 شرکت کننده در کنگره هفتم خبر داد و تصريح کرد: علاوه بر حضور اساتيد صاحب نام داخلي از سراسر کشور به عنوان سخنران و شرکتکننده در کنگره امسال ، ميهماناني از کشورهاي فرانسه، آلمان، سوئيس، انگليس، بلژيک، يونان، سوريه، عمان و امارات به عنوان سخنران در اين کنگره حضور دارند.
همچنين با توجه به سطح بالاي کنگره از لحاظ علمي و کيفي، تعدادي از جراحان قلب شرکتکننده از کشورهاي همسايه هستند.
بهگفته اصدق پور، هدف از برگزاري چنين کنگره هايي مرور تجربيات گذشته، معرفي دستاوردهاي جديد و تحقيقات قلب و عروق در زمينه هاي پيشگيري، تشخيص و درمان قلب براي مخاطبان است تا بتوان با انتقال تجربيات، دانش و مهارت همکاران را ارتقا داد.
او درمانهاي آنژيوپلاستي، بيماري هاي عروقي پيشرفته، کارگزاري دريچه هاي قلب و بيماريهاي قلبي اطفال را ازجمله موضوعات برنامه هاي علمي کنگره برشمرد و گفت: خوشبختانه با پيشرفت هاي چشمگير حوزه قلب امروز تقريباً همه بيماريهاي پيچيده و نادر قلب در اطفال و بزرگسلان در ايران قابل درمان است و نيازي به اعزام بيماران و خروج ارز از کشور نيست.
دکتر فريدون نوحي، رئيس مرکز قلب و عروق شهيد رجايي در رابطه با پيشرفت علمي کشور در زمينه درمان بيماريهاي قلبي و عروقي گفت: در چند سال اخير شاهد پيشرفت هاي بسيار خوبي در اين زمينه بوديم و باگذشت زمان نيز هرروز سطح علمي پزشکان کشور درخصوص درمان بيماريهاي قلبي عروقي و جراحيهاي قلب در حال رشد است.
او افزود: درحالحاضر در زمينه قلب و عروق هيچگونه اقدام و فناوري جديدي در جهان نيست که در کشور ما انجام نشود يا وجود نداشته باشد و سطح علمي پزشکان قلب ايراني و روشهاي درماني موجود در کشور نه تنها با کشورهاي منطقه بلکه با کشورهاي جهان و اروپا برابري ميکند.
نوحي با بيان اينکه تنها تفاوت ما با ديگر کشورها در اولويت بندي روش هاي درمان بيماريهاي قلبي عروقي است، افزود: براساس وضع و نوع بيماريها در کشور ما، برخي روش هاي درماني اولويت داشته و بيشتر از آنها استفاده ميشود اما ممکن است به دليل شرايط خاص، برخي کشورهاي ديگر از روشهاي درماني متفاوت استفاده کنند اما اين امر تنها به علت اولويت بندي هاي درماني و پزشکي است و نشان از در دسترس نبودن فناوري هاي جديد درماني در کشور نيست.
رئيس بيمارستان قلب شهيد رجايي با بيان اينکه پيشرفتهاي کشور در زمينه قلب و عروق طي سالهاي اخير بسيار چشمگير بوده و همچنان در حل رشد است، تصريح کرد: درحال حاضر هيچگونه تفاوتي در زمينه درمان، پيشگيري و سطح علمي بيماري هاي قلبي و عروقي ميان ما و ديگر کشورها، حتي اروپا و آمريکا وجود ندارد.
او با بيان اينکه تعداد بيماران قلب اروپايي که براي درمان به ايران ميآيند به دلايل اقتصادي و ارتباطي چندان زياد نيست تصريح کرد: البته اين بدان معنا نيست که بيماران خارجي نداريم بلکه آمار تعداد بيماراني که از کشورهاي منطقه ازجمله عراق و کشورهاي همسايه براي درمان به ايران ميآيند بسيار بالا و چشمگير است.
او با بيان اينکه افرادي که در زمينه پزشکي فعاليت دارند همواره و بدون توجه به مسائل سياسي براي تبادل موضوعات علمي به ديگر کشورها سفر ميکنند تأکيد کرد: در همين راستا در زمينه بيماريهاي قلبي و عروقي تعداد بسيار زيادي از پزشکان و جراحان دنيا مايل به همکاري و تبادل دانش با پزشکان ايران هستند.
در کنگره بينالمللي پزشکان قلب ايران و اروپا نيز بسياري از پزشکان شاخص اروپا و جهان بهمنظور مشارکت با پزشکان ايراني در اين جمع حضور پيدا کردند.
نوحي در پاسخ به اين سؤال که چه تدابيري براي افزايش ارتباطات علمي در زمينه قلب و عروق با ديگر کشورهاي جهان ازجمله اروپا انديشيده شده است، افزود: درحال حاضر سطح ارتباطات با ديگر کشورها در اين زمينه بسيارخوب است. برگزاري کنگره و همايش هاي بين المللي نيز ميتواند به اين روابط کمک کند و اميدواريم شاهد برگزاري همايش هاي بين المللي بيشتري نيز باشيم. او ادامه داد: گاهي روشهاي جديد براي درمان در ديگر کشورها موجب افزايش ارتباط با مبتکران آن روشها ميشود ما نيز از اينگونه روابط استقبال کرده و با تمامي کشورهايي که به روش هاي نوين علمي دست پيدا ميکنند ارتباط برقرار ميکنيم.

جستجو بر اساس موضوع:
لیست مقالات
پنجاه و نهمين کنگره اکسيدا برگزار شد؛ صادرات تجهيزات دندانپزشکي توليد ايران به بسياري از کشورها // کنگره و همايش
کيفيت بهتر و کارگاه هاي آموزشي بيشتر از نقاط قوت بيست و دومين ايران هلث است // کنگره و همايش
سي و پنجمين کنگره ساليانه راديولوژي ايران پرواز پروانه هاي سلامتي // کنگره و همايش
گزارشي از دوازدهمين کنگره بين المللي ارتقاء کيفيت خدمات آزمايشگاهي تشخيص پزشکي ايران تشخيص 70 درصد بيماري ها در آزمايشگاهها // کنگره و همايش
يادآور کنگره هاي تخصصي پزشکي // کنگره و همايش
پزشکي شخصي فرادقيق، مؤثر و کم هزينه // کنگره و همايش
یادآور کنگره هاى تخصصى پزشکى // کنگره و همايش
بيمارستانها بايد در حوادث طبيعي و انسان ساز تاب بياورند // کنگره و همايش
تمرين روزهاي سخت براي افزايش خلاقيت در مهندسي پزشکي // کنگره و همايش
سرپرست اورژانس کشور در حاشيه سيزدهمين کنگره طب اورژانس: طب اورژانس نوپا و نيازمند حامي است // کنگره و همايش
دکتر رازي در حاشيه بيست و ششمين کنگره جراحان ارتوپدي؛ توقع بيمار، محرک شکايت از پزشکان ارتوپد // کنگره و همايش
قيمت گذاري خدمات سلامت به سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان واگذار شود // کنگره و همايش
يادآور کنگره هاي تخصصي پزشکي // کنگره و همايش
تاکيد سخنگوي وزير بهداشت بر مديريت بازار خدمات سلامت در جريان بحران ارزي اخير؛ اجازه نميدهيم مردم آسيب ببينند // کنگره و همايش
هشتمين کنگره کنترل عفونت و استريليزاسيون برگزار شد؛ 12 هزار عفونت بيمارستاني در يک سال // کنگره و همايش
يادآور کنگره هاي تخصصي پزشکي // کنگره و همايش
يادآور کنگره هاي تخصصي پزشکي // کنگره و همايش
گزارشي از افتتاحيه و نمايشگاه سي وچهارمين دوره كنگره راديولوژي ايران؛ شركت هاي تجهيزات پزشکي: ميخواهم زنده بمانم! // کنگره و همايش
چهل و دومين کنگره جامعه جراحان ايران در مرکز همايشهاي «رازي» برگزار شد، در جراحي به خودکفايي رسيده ايم // کنگره و همايش
در سومين کنگره بين المللي توسعه روابط اقتصادي در حوزه سلامت با محوريت کشورهاي اسلامي مطرح شد؛ افزايش 10 برابري صادرات با تعامل کشورهاي اسلامي محقق ميشود // کنگره و همايش
يازدهمين کنگره بين المللي و شانزدهمين کنگره کشوري؛ ارتقاء کيفيت خدمات آزمايشگاهي کشور در سالن همايشهاي برج ميلاد برگزار شد، آزمايشگاهي ها پيشتاز در کيفيت خدمات سلامت // کنگره و همايش
رئيس سازمان نظام پزشکي در افتتاحيه ششمين کنگره مشترک قلب و عروق ايران: پزشکان ناجيان اخلاق باشند // کنگره و همايش
سومين نمايشگاه بين المللي تجهيزات و تأسيسات بيمارستاني (Hospitex) برگزار شد؛ تلاش براي بهره گيري از تجربيات نمايشگاه هاي بين المللي // کنگره و همايش
دومين کنگره بين المللي پزشکي شخصي ايران برگزار شد؛ هر بيمار يک درمان منحصربه فرد // کنگره و همايش
اولين همايش مسئولين فني تجهيزات و ملزومات پزشکي کشور برگزار شد، مسئولين فني تجهيزات پزشکي رتبه بندي ميشوند // کنگره و همايش
چالش هاي بيمارستان سازي از نگاه کارشناسان // کنگره و همايش
دخالت دولت در بازار، مولد رانت است // کنگره و همايش
سيزدهمين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشکي شيراز // کنگره و همايش
هجدهمين جشنواره بين المللي تحقيقاتي رويان برگزار شد؛ برند بخش سلامت کشور // کنگره و همايش
با حضور بيش از 50 شرکت مهندسي تجهيزات پزشکي و دارويي در نوزدهمين کنگره قلب و عروق مطرح شد؛ // کنگره و همايش
در سمينار يک روزه تازه هاي بيماري هاي شبکيه مطرح شد: شيوع ديابت در ايران حداقل 10 درصد است // کنگره و همايش
در سومين سمينار تومورهاي سر و گردن عنوان شد: گرفتگي طولاني مدت صدا، زنگ خطر بروز سرطان حنجره // کنگره و همايش
همايش ملي و مدرسه تابستانه مهندسي پزشکي و فناوري هاي نوين برگزار شد // کنگره و همايش
هفدهمين کنگره سالانه انجمن متخصصين پوست ايران برگزار شد // کنگره و همايش
روشهاي برگزيده درمان محور در کنگره بايومتريال و تکنيکهاي پيوند استخوان در جراحيهاي دهان // کنگره و همايش
همزمان با جشنواره ملي سلول هاي بنيادي صورت گرفت: رونمايي از سه محصول دانش بنيان در حوزه سلول هاي بنيادي // کنگره و همايش
دربيستمين کنگره انجمن اورولوژي ايران اعلام شد: نيازي به اعزام به خارج از کشور براي درمان ناباروري نداريم // کنگره و همايش
تبريز ميزبان اولين استارت آپ ويکند با محوريت سلول هاي بنيادي و پزشکي بازساختي در کشور // کنگره و همايش
دکتر جلال شکوهي در سي و سومين کنگره بين المللي راديولوژي ايران: راديولوژي بيش از ساير رشته ها به تجهيزات پزشکي وابسته است // کنگره و همايش
درچهل ويکمين کنگره جامعه جراحان عنوان شد؛ تروما دومين عامل مرگ و مير در دنيا // کنگره و همايش
هفتاد درصد تشخيصهاي باليني نيازمند کار آزمايشگاهي است // کنگره و همايش
اردیبهشت امسال برگزار می شود؛ پنجمين نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران // کنگره و همايش
شعاردومين کنگره بين المللي سلامت الکترونيک ايران؛ عدالت در سلامت و اقتصاد مقاومتي // کنگره و همايش
شانزدهمين کنگره سالانه انجمن متخصصين پوست ايران برگزارشد // کنگره و همايش
همايش چالش هاي ساخت تجهيزات پزشکي در ايران // کنگره و همايش
شعارچهارمين كنگره مراقبت هاي ويژه؛ ارائه ي روشهاي جديد در درمان بيماريها // کنگره و همايش
در بيست و سومين کنفرانس مهندسي زيست پزشکي ايران برگزار شد: نشست تخصصي با موضوع ارتوپدي // کنگره و همايش
اولين سمينار تخصصي فيزيوتراپي // کنگره و همايش
رييس جمهور: تمام معلولان کشور بايد از لوازم کمک توانبخشي و پزشکي برخوردار باشند // کنگره و همايش
سومين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشکي هرمز هلث در کيش // کنگره و همايش
شعار سومين کنگره تخصصي ساخت بيمارستان و مديريت منابع وتجهيزات: عزم ملي براي مشاركت مردمي در ساخت و تجهيز بيمارستان هاي ايمن // کنگره و همايش
نخستين کنگره فناوري هاي نوين پزشکي برگزار شد // کنگره و همايش
يست و سومين کنفرانس مهندسي زيست پزشکي ايران درسطح بين المللي برگزار شد // کنگره و همايش
نمايشگاه پزشکي زيبايي 2016 در لندن // کنگره و همايش
اولين کنگره بين المللي و سومين کنگره ملي زخم و ترميم بافت برگزارشد // کنگره و همايش
سومين كنگره تخصصي ساخت بيمارستان و مديريت منابع و تجهيزات // کنگره و همايش
كنگره بين المللي ساليانه پوست رازي، بزرگداشت پروفسور شيدا شمس // کنگره و همايش
بازار سلول درماني و پزشکي بازساختي، 20 ميليارد دلار تا سال 2020 // کنگره و همايش
درسومين کنگره ملي و نخستين کنگره بين المللي اندومتريوز و جراحيهاي کم تهاجمي زنان عنوان شد: 3 تا 10 درصد زنان بارور در معرض ابتلا به اندومتريوز هستند // کنگره و همايش
هشتمين کنگره بين المللي بيماري هاي ريه برگزارشد // کنگره و همايش
سمپوزيوم يکروزه پوست، ترميم، سلول هاي بنيادي و پزشکي بازساختي برگزار شد // کنگره و همايش
تجليل از 58 صادرکننده افتخارآفرين، ممتاز و نمونه کشور // کنگره و همايش
در پانزدهمين كنگره زنان و مامايي عنوان شد: مادران باردار بايد غربالگري هاي جنين را انجام دهند // کنگره و همايش
در بيست وچهارمين كنگره انجمن جراحان ارتوپدي ايران اعلام شد: سوانح و حوادث، دومين علت مرگ و مير در بين ايراني ها // کنگره و همايش
هفدهمين جشنواره بينالمللي تحقيقاتي رويان برگزارشد: ارسال 175 طرح تحقيقاتي از 56 کشور جهان به جشنواره // کنگره و همايش
برنامه ريزي جهت كنترل عفونت، در سايه وجود آمار درست ممكن است // کنگره و همايش
هشتمين همايش بين المللي مديريت بيمارستاني برگزارشد // کنگره و همايش
عدم کنترل فشارخون و ديابت؛ دو علت اساسي نارسايي کليه در ايران // کنگره و همايش
در هشتمين كنگره بين المللي قلب و عروق رضوي عنوان شد: سيگار؛ متهم رديف نخست ابتلا به بيماري هاي قلبي // کنگره و همايش
گردهمايي مديران و اساتيد برجسته حوزه مديريت بيمارستاني // کنگره و همايش
مدير كل نظارت و ارزيابي سازمان غذا و دارو در گردهمايي شرکت هاي صنف تجهيزات پزشکي: تعداد كارشناسان اداره كل با تعداد ارباب رجوع ها همخواني ندارد // کنگره و همايش
دکتر زالي در سي و دومين کنگره راديولوژي ايران: سرمايه گذاري در حوزه سلامت مقرون به صرفه نيست // کنگره و همايش
در چهلمين کنگره جامعه جراحان ايران عنوان شد: دولت هزينه اعزام بيمار به خارج از کشور را نمي پردازد // کنگره و همايش
در اولين همايش بين المللي و نهمين همايش سالانه بيماري هاي نوروژنتيك ايران عنوان شد: ايران به خاطر تنوع قوميتي،از بافت ژنتيکي متفاوت برخوردار است // کنگره و همايش
90 درصد بيماريهاي نادر در دنيا به مرحله پيشگيري رسيده است // کنگره و همايش
دبير علمي چهارمين کنگره مشترک قلب و عروق ايران: سن بيماري هاي قلبي و عروقي به زير 45 رسيد // کنگره و همايش
شعار هشتمين کنگره دندانپزشکي نيروهاي مسلح: درمان هاي دندانپزشكي با كمترين مداخله // کنگره و همايش
درهشتمين کنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين عنوان شد: 2 درصد آزمايشگاه هاي تشخيص طبي توسط تيم هاي تخصصي اداره مي شود // کنگره و همايش
هفتمين کنگره بين المللي مديريت سلامت در حوادث و بلايا با حضور کارشناسان جهاني برگزار شد: وزارت بهداشت و شهرداري تهران براي نوسازي و مقاوم سازي بيمارستان ها برنامه دارند // کنگره و همايش
نقد منصفانه، پاسخ مسوولانه؛ شعار بيست و يکمين نمايشگاه مطبوعات // کنگره و همايش
در همايش روز جهاني معلولان عنوان شد: نگاه ويژه به حوزه توانبخشي؛ در برنامه ششم توسعه // کنگره و همايش
شعار سومين کنگره بين المللي طب انتقال خون: استفاده مبتني بر شواهد از خون، محصولات خوني و داروهاي مشتق از پلاسما // کنگره و همايش
در پنجمين کنگره تخصصي استانداردهاي تجهيزات پزشکي و مواد حوزه کنترل عفونت و استريليزاسيون: بخش هاي سوختگي؛ رکورددار عفونت هاي بيمارستاني // کنگره و همايش
بيست و دومين كنفرانس مهندسي زيست پزشكي ايران // کنگره و همايش
خودکفايي ايران در زمينه دانش و درمان اختلالات زنان // کنگره و همايش
عوامل محيطي، علت اصلي بروز سرطان // کنگره و همايش
در هفتمين کنگره ي بيماري هاي ريه، مراقبت ويژه و سل عنوان شد: هزينه 5 ميليوني پتاسکن به 3.5 ميليون کاهش يافت // کنگره و همايش
در هجدهمين کنگره انجمن اورولوژي ايران عنوان شد: اورولوژي يک رشته ي وابسته به تکنولوژي است // کنگره و همايش
در بيست و سومين کنگره جراحان ارتوپدي ايران عنوان شد: رفع کمبودهاي تجهيزات ارتوپدي // کنگره و همايش
سومين کنگره فن آوري هاي نوين آزمايشگاهي برگزار شد // کنگره و همايش
شانزدهمين جشنواره بين المللي پژوهشکده رويان برگزار شد // کنگره و همايش
اعطاي جايزه دکتر «کاظمي» به پروفسور «لنگر» // کنگره و همايش
درهفتمين همايش بين المللي مديريت بيمارستاني عنوان شد: نيازکشور به 80 هزارتخت بيمارستاني // کنگره و همايش
اولين سمپوزيوم تخصصي و کارگاه آموزشي رويکردهاي باليني و مهندسي آرتروپلاستي // کنگره و همايش
سمينار ضرورت تشکيل سازمان نظام مهندسي پزشکي کشور، چالش ها و فرصت ها // کنگره و همايش
اولين نمايشگاه ايران مدلب همزمان با سيزدهمين کنگره ارتقاء کيفيت خدمات آزمايشگاهي برگزارشد // کنگره و همايش
در سي و نهمين کنگره سالانه جامعه جراحان ايران عنوان شد: طرح خودگرداني بيمارستان ها مخرب بود... // کنگره و همايش
سمينار فناوري سلامت و شيوه هاي تحول در بيمارستان برگزارشد // کنگره و همايش
درسومين کنگره مشترک قلب و عروق ايران عنوان شد: 120 تخت آي سي يو جراحي قلب کودکان در کشور کمبود داريم // کنگره و همايش
سيزدهمين کنگره بين المللي انجمن جراحان دهان، فک و صورت ايران برگزار شد: حضور اولين تيم پيوند صورت دنيا در ايران // کنگره و همايش
همايش عمومي اعضاي انجمن توليدكنندگان و صادركنندگان تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي // کنگره و همايش
گزارشي از برگزاري هفتمين کنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين // کنگره و همايش
در يازدهمين كنگره بين المللي انجمن صرع ايران عنوان شد: کميسيون بهداشت مساعدت کند تا صرع بيماري خاص شود... // کنگره و همايش
برگزاري بيست و يکمين گردهمايي مديران و کارشناسان تجهيزات پزشکي کشور همزمان با نمايشگاه هرمز هلث درکيش // کنگره و همايش
چهارمين كنگره تخصصي استانداردهاي تجهيزات پزشكي و مواد حوزه كنترل عفونت و استريليزاسيون // کنگره و همايش
کنگره طب فيزيکي و توانبخشي و الکترو دياگنوزبرگزار شد // کنگره و همايش
مديكا 2014، چهل و پنجمين نمايشگاه تجهيزات پزشكي آلمان // کنگره و همايش
افتخارآفريني در روز ملي صادرات؛ تجهيزات پزشكي، در جمع شش صادركننده ممتاز كشور // کنگره و همايش
50 هزار مبتلا به MS در کشور وجود دارد // کنگره و همايش
تعويض مفصل، از معضلات ارتوپدي ايران // کنگره و همايش
در پانزدهمين كنگره بين المللي پزشكي رويان اعلام شد؛ موفقيت جديد در حفظ باروري با انجماد تخمدان // کنگره و همايش
اولين کنگره تخصصي ساخت بيمارستان و مديريت منابع و تجهيزات // کنگره و همايش
ششمين همايش بين المللي مديريت بيمارستاني // کنگره و همايش
برنامه ريزي براي افزايش بازديدکنندگان داخلي و خارجي در نمايشگاه پزشکي اصفهان MEDIFAIR:MEDITECH // کنگره و همايش
در ششمين کنگره بين المللي جراحي مغز و اعصاب عنوان شد؛ 50 درصد موارد قطع نخاع در مسير بيمارستان اتفاق مي افتد // کنگره و همايش
دربيست و يکمين کنگره بين المللي بيماري هاي مغز و اعصاب و الکتروفيزيولوژي باليني عنوان شد: تعداد مبتلايان ام اس همچنان در کشور درحال افزايش است // کنگره و همايش
در بيستمين سمينار ساليانه چشم پزشکي فارابي اعلام شد: روزانه 420 جراحي چشم در بيمارستان فارابي انجام مي شود // کنگره و همايش
شعار سي امين کنگره راديولوژي ايران: کاهش خطر سرطان با استفاده از تشخيص زودرس آن // کنگره و همايش
چهارمين کنگره بين المللي نارسايي قلب ايران: قلب مصنوعي به زودي وارد کشور مي‌شود // کنگره و همايش
درسي و هشتمين کنگره جامعه جراحان ايران عنوان شد؛ سرانه سلامت در ايران 7 درصد است! // کنگره و همايش
هفتمین کنگره بین المللی و دوازدهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران برگزار شد: ارتقاي كيفيت خدمات آزمايشگاه هاي تشخيص طبي كشور // کنگره و همايش
در سمينار راهبردهاي نوآوري در مديريت تحول مراکز بهداشتي درماني عنوان شد: ضرورت تبديل ايده هاي نوآوري به محصول // کنگره و همايش
در نهمین همایش سالانه انجمن علمی عفونی کودکان ایران عنوان شد: وزارت بهداشت به انجمن عفونی اطفال بها نمی دهد // کنگره و همايش
همایش «کار و کارآفرینی» در دانشگاه آزاداسلامی تبریز برگزار شد // کنگره و همايش
شعار علمی چهارمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران: اصلاح سبک زندگی // کنگره و همايش
درچهارمین کنگره بین المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی عنوان شد: درآمد جهانی گردشگری سلامت فراتر از100 میلیارد دلار است // کنگره و همايش
فقدان نظام ثبت عفونت بیمارستانی بزرگ ترین چالش سلامت است // کنگره و همايش
کنفرانس مهندسی پزشکی برگزار شد؛ ارسال 258 مقاله به بیستمین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران // کنگره و همايش
سالانه 10 هزار نفر به سرطان پستان مبتلا می شوند // کنگره و همايش
نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شیراز برگزار شد // کنگره و همايش
بیست و یکمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران برگزار شد؛ ارتوپدی وابسته به تجهیزات است // کنگره و همايش
در نشست خبري دهمين كنگره بين المللي زنان و مامايي ايران اعلام شد: از هر 10 زن ايراني يك نفر به سرطان سينه مبتلا مي‌شود // کنگره و همايش
در چهاردهمين كنگره بين‌المللي پزشكي توليد مثل رويان عنوان شد: كلينيك رويان از بزرگ‌ترين مراكز درمان ناباروري دنيا // کنگره و همايش
در چهار دهمين كنگره بين المللي ميكروب شناسي: عرضه واكسن آنفلوآنزاي ايراني آغاز شد // کنگره و همايش
در نشست خبري چهاردهمين كنگره بين‌المللي ميكروب‌شناسي ايران عنوان شد: تب مالت و سل در راس بيماري هاي باكتريايي كشور // کنگره و همايش
هشتمين همايش بيوتكنولوژي و چهارمين همايش ملي ايمني زيستي // کنگره و همايش
ژنتيك پزشكي نيازمند تامين مواد و تجهيزات است // کنگره و همايش
روزانه 300 ايراني سكته مغزي مي‌كنند؛ لزوم ايجاد مراكز اختصاصي درمان سكته مغزي // کنگره و همايش
درسي و هفتمين كنگره جامعه جراحان ايران مطرح شد: كيفيت ملزومات پزشكي وارداتي نامناسب است // کنگره و همايش
افزايش تعرفه، جوابگوي راديولوژيست ها نيست // کنگره و همايش
بيست و يكمين كنگره سالانه انجمن جراحان كودكان ايران؛ 13 استان كشور جراح كودك ندارند! // کنگره و همايش
جستجو بر اساس موضوع: